Služby spoločnosti Limoss

Zabezpečíme osobnú dopravu podľa želania klienta. Služobné
cesty, dopravy na letiská, prenájom vozidla s vodičom, kuriérske
služby, svadobný servis, prepravy na výlety, vínne cesty, či jednoducho preprava osôb odkiaľkoľvek kamkoľvek.

Stálym klientom a firmám ponúkame individuálne ceny. Ak máte záujem o individuálnu dopravu, ktorá tu nie je spomenutá, vieme sa dohodnúť. Jediné, čo je z vašej strany potrebné, napísať nám správu a ostatné nechajte na nás.

Preprava osôb

Jednoduchá, rýchla, komfortná a bezpečná preprava osôb z bodu A do bodu B.

Ponúkame špičkovo vybavené vozidlá so skúsenými, profesionálnymi a príjemnými vodičmi. Pohodová a luxusná atmosféra dotvárajú celkový dojem z cestovania. Pre maximálne pohodlie vašej prepravy vám ponúkame naše limuzíny Audi A6 limousine alebo A6 avant.

Ak plánujete cestovať v skupine štyroch či viac ľudí, vhodnou voľbou je mikrobusová doprava.

Efektívnejší spôsob prepravy, ako napríklad prenájom dvoch osobitných taxíkov. Výhodou mikrobusov je, že v nich dokážete uložiť podstatne viac batožiny, ako v osobných automobiloch.

V neposlednom rade si s priateľmi, rodinou či kolegami počas jazdy v mikrobuse užijete množstvo zábavy. Máme pre vás pripravené naše mikrobusy Mercedes V-Classe a Mercedes VITO.

Mikrobusová preprava

Autobusová preprava

Potrebujete odvoz na firemnú akciu? Plánujete školský výlet? Cestujete za športovým podujatím?

Ak vyžadujete transfer pre veľké skupiny ľudí, v našej ponuke nájdete aj možnosť autobusovej dopravy. S profesionálnym vodičom, v špičkových, čistých a komfortných vozidlách. V našej ponuke sú Midibusy Mercedes, Iveco alebo Ford s kompletnou výbavou, či autobusy Man. Ponúkame vám rôzne možnosti v závislosti od počtu cestujúcich. Zaručujeme vám maximálnu bezpečnosť a pohodlie počas transportu do vašej cieľovej destinácie.

Netreba vám lístky na autobus, vlak, ani odparkovať auto na letisku. Buďte bez starosti a zbytočného stresu!

Vyzdvihneme Vás na Vašej domácej adrese a vyložíme na odletovom termináli. Pri prílete Vás vodič čaká v príletovej hale s tabuľkou s Vaším menom, pomôže Vám s batožinou a usadí Vás do auta. Pre jednotlivcov či skupiny ponúkame dovoz na letiská v okolitých destináciách v luxusných podmienkach. Pre Vašu pohodlnú a rýchlu dopravu na letisko si môžete objednať a využiť naše vozy z autoparku rôznej kapacity.

Doprava na letisko

Svadobný servis

Svadobný deň by mal byť nezabudnuteľný nielen pre novomanželov, ale aj pre všetkých hostí. Zážitok začína už cestou!

Novomanželov aj hostí pohodlne prepravíme na určené miesta rôznym spôsobom dopravy s nádychom luxusu a exkluzivity. Postaráme sa o to, aby vaša cesta na obrad prinášala čaro výnimočnosti. Bez komplikácií, spoľahlivo a slávnostne. Počas Vašej svadobnej zábavy nemusíte mať starosti ako sa Vaši hostia prepravia domov, my sa o nich postaráme.

Flexibilne dokážeme reagovať na Vaše požiadavky a pripraviť naše vozidlá ku komfortnému a bezpečnému presunu Vás aj Vašich kolegov na aj z firemnej akcie, alebo školenia.

Zabezpečíme kvalitnú logistiku, ktorá je spojená s týmito druhmi akcií. Na firemné akcie odporúčame využiť z nášho vozového parku mikrobusy Mercedes, alebo midibusy Mercedes a Iveco pre pohodlný odvoz väčšej skupiny ľudí na teambuilding, konferenciu či školenie.

Firemné akcie

Vínne cesty

Hovorí sa: “vo víne je pravda”. A pravda je, že to posledné, čo potrebujete riešiť pri vínnych cestách je dohadovať sa, kto bude šoférovať.

Vyrazte za degustáciou kvalitných vín v ústrety novým zážitkom bez týchto starostí a obmedzení. Naše vozidlá sú tá najlepšia voľba na odvoz v príjemnej atmosfére k degustácii vín a užívania si kultúrnych podujatí. Midibusy či mikrobusy z našej ponuky sú jednoznačne na tieto príležitosti najvhodnejším prostriedkom. Ak máte záujem o romantické vínne cesty vo dvojici, určite využijete naše luxusné osobné automobily.

Či už cestujete s rodinou, deťmi alebo kamarátmi.

Pre pohodlný presun k dominantám a krásam mesta, ktoré ste si zvolili ako svoju cieľovú destináciu, Vám ponúkame prepravu v našich komfortných vozidlách.

Hovoríme primárne o autobusoch a midibusoch z nášho autoparku. Špičkovo vybavené a luxusné autobusy Man, či midibusy Iveco alebo Mercedes sú najlepšou voľbou.

Turistické výlety

Školské výlety

Určite si aj vy spomínate s nostalgiou na školské výlety, ktoré ste absolvovali.

Nezabudnuteľné zážitky sa spájajú aj so samotným cestovaním na výlety. Doprajte deťom nevyhnutnú kvalitu, komfort a bezpečnosť pri cestách za novými zážitkami a poznaním. Využite naše skúsenosti na spoľahlivú prepravu a logistiku školského výletu. Pre školské výlety sa hodia najlepšie autobusy, midibusy a mikrobusy, v závislosti od počtu prepravovaných osôb.

Veľkej obľube sa tešia výlety za husacími hodmi. Voňavá chrumkavá husacinka, chutné lokše, šťavnatá kapusta, kvalitné pitie.

Užiť si akcie tohto typu môžete bez starostí o to, kto bude šoférovať. Postaráme sa o váš odvoz na akciu aj z akcie a vy si môžete naplno vychutnávať skvelý gurmánsky zážitok. Pri tomto type akcií využívame najmä midibusy a mikrobusy.

Výlety za husacími hodmi